Представники української громадськості та духовенства ПЦУ вшанували 150-річчя від дня народження Августина Волошина

Представники української громадськості та духовенства ПЦУ біля пам’ятника Августину Волошину в м. Ужгород вшанували його 150-річчя від дня народження
17 березня 2024 року, з нагоди 150-річчя від дня народження доктора отця Августина Волошина (17.03.1874 – 19.07.1945), президента Карпатської України (1939 – 1944), борця за незалежність України у ХХ столітті, в м. Ужгороді представниками української громадськості та духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України було проведено ряд поминальних заходів.
Зокрема, представники духовенства Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України, Карпатського університету імені Августина Волошина, Ужгородської української богословської академії, Всеукраїнського об’єднання «Товариство борців за незалежність України у ХХ столітті», Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства «Просвіта», Закарпатського осередку Всеукраїнське товариство політичних в’язнів і репресованих, Закарпатського осередку Всеукраїнської ветеранської організації Української Гельсинської спілки, Закарпатської крайової організації Народного Руху України, Християнсько-народної спілки Закарпаття, ВГО «Молодий Народний Рух» та ГО «Молодь Закарпаття» піднесли до пам’ятника Августину Волошина на набережній Незалежності в м. Ужгород корзини та букети з живими квітами. Відтак, до присутніх з коротким словом звернулися Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, президент Карпатського університету імені Августина Волошина, голова ВО «Товариство борців за незалежність України у ХХ столітті», Павло Федака, почесний голова Закарпатської крайової «Просвіти» та Павло П. Федака, голова Закарпатської крайової «Просвіти», Роман Децик, представник Закарпатського осередку Всеукраїнське товариство політичних в’язнів і репресованих та В’ячеслав Харченко, учасник бойових дій в російсько-українській війні.
Також, в присутності представників української громадськості, В’ячеслав Харченко вручив бойову нагороду Роману Стойці (комбат Чесний), одному із командирів добровольчого розвідувального батальйону «Сонечко».
Пресслужба КаУ ім. Августина Волошина

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *