Представники ДРБ “Сонечко” відвідали ромську гімназію в Ужгороді

Ромську гімназію в Ужгороді відвідали представники Добровольчого розвідувального батальйону «Сонечко».
Патріотичний захід набув особливого змісту адже в ДРБ «Сонечко» служить мужній молодий ром Віктор Ільчак (псевдо «Мерилін»), який до лав підрозділу вступив коли йому було всього 18 років. За час перебування у добробаті Віктор зарекомендував себе сміливим і дисциплінованим воїном якому можна доручити бойове завдання будь якої складності.
Зустріч пройшла у надзвичайно теплій, невимушеній обстановці. Учні та вчителі школи мали можливість задати запитання Віктору Ільчаку та отримати на них відповіді як українською, так і ромською мовами.
Молоді роми добре розуміють, що вони є громадянами України і боронити свою державу є священним обов’язком.
Заступник командира розвідки ДРБ «Сонечко» Михайло Ловга запевнив усіх присутніх, що завдяки таким воїнам як Віктор Ільчак Україна обов’язково здолає підступного ворога, що віроломно напав на мирних громадян нашої країни.
Воїни ДРБ «Сонечко» почастували учнів ромської гімназії солодощами, а у відповідь отримали військову амуніцію та продукти харчування надані благодійниками.
Символічно, що на завершення зустрічі присутні запалили свічки біля меморіалу честь жертв нацистського геноциду ромів.
Велика подяка педагогічному колективу та учням першої ромської школи в Європі — Ужгородської гімназії №14, які у цей складний час докладають максимальних зусиль щоб допомагати нашим воїнам вести боротьбу з ворогом.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *