Letyshops

Правий Сектор Закарпаття ініціює створення жіночого бойового підрозділу

жінки-солдатиПравий Сектор Закарпаття ініціює створення на території краю першого жіночого підрозділу при 1-му батальйоні ДУК – жіночої боївки.

Про це повідомив Руслан Каганець, керівник силового блоку Правого сектору Закарпаття: “Чоловік – це захисник, він бере на себе відповідальність за існування родини, і в усіх зовнішніх стосунках він – лідер. Проте сильні чоловіки – це вихованці сильних матерів, і чоловіки у сильних дружин…

Детальна інформація, а також номери координаторів нададуться згодом.

І, забігаючи наперед,  на схід відправляти нікого не будуть (ну, хіба що, за бажанням). Проте, дівчата будуть мати можливість пройти повноцінний військовий вишкіл”, – йдеться у повідомленні.

До слова, зараз на передовій на фронті у лавах Добровольчого Українського корпусу служать і жінки,у тому числі журналістка Олена Білозерська.

А  26 серпня  проводжали в зону АТО жительку Берегова Ольгу Бізілю, яка іде добровольцем у складі 128-ї окремої механізованої бригади. Жінка буде нести службу на рівні з військовими у складі медичного батальйону. Про це повідомив Олег Парада, військкомісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату.
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Правий Сектор Закарпаття ініціює створення жіночого бойового підрозділу”

  1. йой-йой…не треба цілий батальон, одної Олі Бізілі буде доста!
    Най сепаратисти її заберуть, бо чорти вже не беруть!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *