Правий сектор виступив проти кадрових призначень в Закарпатській прокуратурі

прокурор Кайло
прокурор Кайло

На призначення Івана Кайла першим заступником прокурора Закарпаття Правий сектор для початку вирішив реагувати без зайвого інформаційного галасу і провести попереджувальну розмову. Це викликано тим, що громадськість шокована призначеннями в Закарпатській прокуратурі.

Сьогодні представники Правого сектора завітали до прокуратури області, де під час неофіційної зустрічі з новопризначеним прокурором Закарпаття Олегом Сидорчуком, котрий не є корінним закарпатцем, а відтак усіх особливостей області поки не знає, спробували донести до нього усю хибність призначення на посаду першого заступника Івана Кайла – колишнього Хустського міськрайонного прокурора.

Останній відомий громаді, як мінімум, за резонансною трагічною історією фактично убивства під час страшної аварії нині розшукуваним Павлом Нагірним матері й маленької дівчинки. Тоді, коли за результатами страшної ДТП двох людей поховали, а ще двоє дітей опинились у лікарні з важкими політравмами, винуватець ДТП Павло Нагірний, спочатку сховавшись у лікарні, згодом взагалі зник з поля зору правоохоронців і був оголошений у розшук.

Отож, після ультиматуму голові обласного адміністративного суду Олексія Шешені, до якого у “правосекторців” також були конкретні питання та вимоги, представники Правого сектору направились на зустріч із новим прокурором Закарпаття.

Під час зустрічі з Олегом Сидорчуком активісти довели до відома прокурора Закарпаття усю хибність призначення на посаду першого заступника людини, яка у громади не викликає жодної довіри. Провели і паралелі між призначенням головним міліціонером області Василя Турдая та першим заступником прокурора Івана Кайла – обоє фігурували у справі Нагірного, обоє на той момент займали керівні посади в Хустському районі, обоє наразі, очевидно, лобіюються на посади “з подачі” нового керівницвта області.

Найближчим часом до Генеральної прокуратури має попрямувати подання про перегляд призначення Івана Кайла на посаду першого заступника. В іншому разі Правий сектор діятиме відповідно.

Ще по темі:

Громадськість шокована призначеннями в Закарпатській прокуратурі

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Правий сектор виступив проти кадрових призначень в Закарпатській прокуратурі”

  1. Питання -чому немає інформації чи ще сидить на людських шиях, дармоїд, касир Пшонки, колишній екс-прокурор БенцаЮ.Ю.? До тепер він був у штаті облпрокуратури і займався корупційними та хабарними питаннями в області, рішав діла і кадрові в т.ч., за великі хабарі. Деякі ЗМІ взагалі не бажають обнародувати інформацію за цього “феномена”, зокрема за багатство і розкішЮ в яких живуть його діти, це було опубліковано в одному з інтернет-сайтів. Правдиві і гіркі факти “борця за правду і справедливість”, не снивбися, щз\об так доживав на старість як мільйони українців-пенсіонрів.А все із-за того що Бенца Ю.Ю свого часу був кращим корешом Балоги В.І. Ось чому і бояться видавати на гора факти, які зроблять небачений вибух у Закарпатті.
    Починайте негайно очищатися від перевертнів в погонах, котрі скомпроментували честь мундира і імя порядних і чесних працівників як в прокуратурі так і в міліції, а їх більшість!

    http://anons.uz.ua/news/criminal/16143-stalo-vdomo-hto-buv-kasirom-pshonki-na-zakarpatt.html
    http://anons.uz.ua/news/social/16232-horomi-benci-ne-mensh-za-pshonki-foto.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *