Правоохоронці встановлюють обставини незаконного ввезення до України значної партії брендових смартфонів

Правоохоронці встановлюють обставини незаконного ввезення до України значної партії брендових смартфонів

Пресслужба прокуратури Закарпатської області
спростувала інформацію розповсюджену у ЗМІ про начебто приховування долі масштабної контрабанди електроніки (https://trubyna.org.ua/novyny/sylovyky-zakarpattia-prykhovuiut-doliu-masshtabnoi-kontrabandy-elektroniky-na-100-milioniv/). Автору ніхто не вімовляв у наданні інформації. йому роз’яснили, що інформація про яку він запитує не підпадає під дію ЗУ Про доступ до публічної інформації, що дані правовідносини регламентуються КПК і ЗУ «Про звернення громадян», але він більше не звертався, натомість написав що прокуратура приховує.

Нагадаємо, вантажівку із нелегальним товаром виявлено 4 червня 2020 року на пункті пропуску «Ужгород» співробітниками УСБУ та Закарпатської митниці. У ході огляду, поряд із задекларованими автозапчастинами, виявилено велику партію брендових смартфонів, ноутбуків, планшетів та іншої оргтехніки.

Наразі в Ужгородському міськрайонному суді перебуває на розгляді клопотання слідства, яке погоджене прокурором, щодо накладення арешту на вилучені гаджети.

У рамках кримінального провадження залучено експертів для визначення вартості вказаної продукції.

Крім того, за результатами призначеної експертизи, фахівцями Закарпатської митниці буде встановлено розмір обов’язкових митних платежів, які підлягають сплаті до держбюджету.

Стосовно водія автівки, на якій перевозили вилучений товар, співробітниками митниці складено протокол про порушення митних правил, який за результатами експертиз буде скерований до суду для розгляду.

Триває подальше розслідування, яке здійснюють слідчі СУ ФР ГУ ДФС у Закарпатській області.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *