Правоохоронці спускають на гальмах справу про напад на закарпатського журналіста (ВІДЕО)

Наталевич11Про це інформує громадський діяч Лариса Ступак на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Голова постійной депутатської комісії з питань Законності,правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами , регламенту та депутатської етики депутат Чопської міської ради Фомічов Михайло навів правопорядок з активистами у Чопі, яким закортіло вручити депутатам та міському голові зауваження до тарифів на водопостачання. Він разом із іншим депутатом Дохняком Ігорем, добряче прийнявши спочатку для хоробрості на груди, просто напали на активістів та викинули їх з приміщення міської ради.

Журналісту видання “Трибуна” Валерію Наталевичу, який в той час виконував редакційне завдання та фільмував процесс вручення кожному депутату зауважень до іх “плідної” роботи, яке підписали 280 мешканців Чопа, дісталось більш за всіх. Одразу після інциденту журналіста було госпіталізовано у лікарню зі струсом мозку. Цей “правопорядок” наводився головою комісії 15 липня 2014 р. Але слідчий Катерина Чехунова до тепер ще навіть не допитала основних свідків подій, які також, фіксували цю “законність і правопорядок” на свої відеокамери.

Таким чином, маючи три відеозаписа, зроблені різними людьми на різних трьох відео пристроях не є підставою для слідчого кваліфікувати злочин, окрім ст. 125 КК України ( нанесення тілесних ушкоджень) ст.171 – Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.
PS/ Саме слідчим Катериною Чехуновою було відкрито кримінальне провадження по завідомо неправдивим повідомленням про злочін посадових осіб Чопської міської ради стосовно цього журналіста Наталевича В. та навіть за декілька днів так званого слідства, вона пред”явила журналісту підозру. Потім, коли всім стало зрозуміло, що повідомлення було “липою”, а кримінальна справа звичайнісінькою фальшивкою та замовленням якогось впливого покровителя Чопського міського голови та партиї ЄЦ, справу тихесенько закрили. Слідчий Ужгородського райвідділу Чехунова К. самостійна у прийнятті рішень по чисельним так званим Чопським-царским справам ? Навряд.

3 коментаря

Сектор А написав:

Перечитавши декілька разів тепер стало зрозуміло…Кваліфукавали напад на журналіста лише по ст.125 “забувши” про ст.171 – “Перешкоджання законній журналістській діяльності” – там покарання серйозне. Така забудькуватість у закарпатськый міліції закономірна, бо йдеться про депутатів чопської міськради – членів Балоговського ЄЦу…

pravda написав:

Я против бездеятельности коррупционной власти Царихи и ее прихвострей., но я не не верю таким журналистам (без образования) как ранее неоднократно судимый, алкоголик Наталевич, и воровка ( которая 7 лет вместе с Царихой деребанила бюджет города) всем известная мама наркомана Ступак Лариса…………..

Сектор А написав:

Чуєш ти, pravda-Батуріна, посіваючи “правду” не забудь розсказати, як ти віджала Чопський ринок по вказівці Царів, “кинувши” підприємця Палко. До речі, він корінний чопівець в протилежність тобі. Ти – шістка, скотина і брудна скотина! Але уся “pravda” про тебе є на Ютубі. Чмо!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *