Працівники Ужгородського Водоканалу ризикують життям при ліквідації аварії (ФОТО)

Працівники Ужгородського Водоканалу ризикують життям при ліквідації аварії (ФОТО)

Фото з зображенням працівника Ужгородського Водоканалу, який займається ремонтом під огорожею без основи приватного будинку розмістив у мережі Фейсбук Іван Белецький

За будинком на Соляній розміщені гаражі.
Колись голова кооперативу розказував, що тут гараж купити варто, бо через колекторне водопостачання, місто не буде давати цю землю в приватну власність.
Видно, тоді знайшовся той, хто вмовив місцеве самоврядування…і додав собі зайвих метрів над трубою))))
P.S. Працівник водоканалу, під огорожею без основи, прям термінатор, герой дня, – зазначає Іван Белецький.

аварія

 Прес-служба Ужгородської міської ради постійно надає останню інформацію з місця події.

Ужгородський Водоканал повідомляє, що бригаді дільниці експлуатації водовідведення, яка від учорашнього вечора безперервно працює на ліквідації аварійної ситуації, що виникла в районі провулка Соляного, зрештою вдалося добратися до фактичної причини аварії. Як виявилося, труба каналізаційного колектора повністю забита на протяжності більше 10 метрів.

Нажаль, оперативно усунути аварійну ситуацію такого масштабу неможливо. Зараз вирішується питання запуску додаткової тимчасової лінії колектора в обхід основної.

А протягом наступного тижня вирішуватиметься питання прокладання нової лінії колектора, яка не буде проходити через приватні ділянки.

Зокрема, виконання робіт суттєво ускладнюється в тому числі й тим, що в цьому ж місці, крім каналізаційного колектора, проходять й інші комунікації (газопровід, електрика). А територія, якою проходить колектор, була викуплена під будівництво приватних будинків. І місце де сталась аварія, якраз частково проходить однією з цих ділянок, що створює додаткові незручності при проведенні робіт.

Зрозуміло, що не можна знести стіну, яка огороджує ділянку і є приватною власністю, тому вимушені робити підкоп під стіною (власник ділянки теж зацікавлений в якомога скорішому завершенні робіт).

Адміністрація підприємства наголошує, що роботи тривають і наразі немає можливості точно визначити, коли вони завершаться і буде відновлено водопостачання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *