Працівники Чопської міськради за особисті кошти придбали автівку для військових

Сьогодні, 6 березня, представники громадської організації «Ветерани війни та учасники бойових дій міста Чоп» у центральній частині міста продемонстрували автомобіль, куплений  спільними зусиллями працівників Чопської міської ради, приватних підприємців Віктора Бабинця та Віталія Лугового, небайдужих мешканців громади.

Джип буде направлено для допомоги членам ГО – мешканцям Чопської МТГ, які проходять військову службу, захищаючи територіальну цілісність держави та виконують бойові завдання на сході України.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до збору коштів і допоміг нашим чопським військовим у такий складний час. Разом до перемоги!

Повідомляє Чопська міська рада

В коментарі “Трибуні” Чопський міський голова Валерій Самардак повідомив, що автівка для військових придбана не за бюджетні, а за особисті кошти працівників Чопської міськради, 10 відсотків від суми профінансували приватні підприємці.

Діяльність Чопської міськради з допомоги військовим є добрим прикладом для всіх органів місцевого самоврядування України.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *