Потонулим у Радванському кар’єрі в Ужгороді виявився 19-річний військовослужбовець з Рівненщини, якого розшукували 5 діб

Потонулим у Радванському кар’єрі в Ужгороді виявився 19-річний військовослужбовець з Рівненщини, якого розшукували 5 діб

Повідомлення про зникнення 19-річного мешканця Рівненської області на території Закарпаття надійшло до Ужгородського районного управління поліції 23 червня.

Про це поліції повідомили родичі молодого чоловіка. Поліцейські встановили, що чоловік був військовослужбовцем, він ще 10 червня пішов з військової частини відпочивати на природі.

Поліцейські одразу ж приступили до пошуку безвісти зниклого. Спільно з кінологами, нацгвардійцями та рятувальниками, працівники поліції вдень та вночі обстежували прилеглі до міста території, громадські заклади обласного центру, ринки, вокзали, перевірили коло спілкування хлопця, опитали кожного, хто міг бодай щось знати про місцезнаходження чоловіка. Поліція скористалася і записами відеокамер міста «Безпечне Закарпаття».

Ретельні пошуки тривали майже п’ять днів. Зрештою, тіло хлопця без ознак життя водолази витягли з кар’єру в мікрорайоні обласного центру.

Тіло направили на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.