Посол з Угорщини приїхав на зустріч до Івана Бушка щодо іноземних інвестицій для Виноградівщини (фото)

Посол з Угорщини приїхав на зустріч до Івана Бушка щодо іноземних інвестицій для Виноградівщини (фото)

Кандидат на голову Виноградівської ОТГ Іван Бушко обговорив з поважними гостями з Будапешту найбільш перспективні напрямки залучення інвестицій у Виноградівську громаду. Повідомляє « Голос Карпат»

Зустріч відбулася 29 вересня у Виноградові. Угорську делегацію представляв виїзний посол з питань розвитку міжнародного бізнесу Уряду Угорщини Даніель Менделєні. Разом з керуючим директором інвестиційної компанії Docler Holding Жолтом Макравони висловили готовність розвивати перспективні бізнес-проєкти на Виноградівщині коштами урядових грантів.

Іван Бушко розповів партнерам з Угорщини про значні зміни, які очікуються завдяки реформі децентралізації. Він запевнив у нових підходах управління та співпраці з інвесторами, які готовий впроваджувати.

– Виноградівщина буде надійним і ефективним партнером у розвитку добросусідства та співпраці. Зараз ми заходимо в унікальний етап змін, коли завдяки ефективному господарюванню можна досягти успішності громади. Досвід і допомога угорської сторони є дуже цінною у цей час, – сказав Іван Бушко. – Новий Виноградів може стати прикладом для налагодження добросусідських відносин і на міждержавному рівні.

З ініціативи директора ТОВ “Платінум УА” Йосипа Козеци, сторони обмінялися думками щодо впровадження декількох інвестиційних ідей, одна з яких перейшла на стадію впровадження. Особливу увагу поважні гості з Угорщини звернули на туристичні можливості Виноградівщини та вирішення сміттєвої кризи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *