Порошенко та Тимошенко далі агітують закарпатців

На Закарпатті 24 травня, у “день тиші”, спостерігачі ОПОРИ масово фіксували агітацію кандидатів на пост Президента України.

порошенко

 

На багатьох вулицях Ужгорода за кілька годин до початку робіт комунальників з очищення міста від агітації продовжували розвішувати наклейки, плакати, та білборди кандидатів. Агітаційну продукцію розміщували на стовпах, деревах, парканах, зупинках, різних опорах, у підїздах багатоповерхових будинків та на будівельних майданчиках.

 

Також на головних вулицях міста розміщені білборди із ознаками політичної агітації за кандидата у Президенти України Петра Порошенка. На білбордах – кольори агітаційної кампанії кандидата, та напис – «25 травня. Твій голос вирішальний. Час жити по-новому».

 

Як повідомив ОПОРІ керівник штабу П. Порошенка на окрузі №69 В.Чубірко, йому вранці зателефонували із ОВК і повідомили про наявність таких білбордів. З його слів, цією рекламою займався не місцевий штаб. Водночас юристи штабу твердять, що інформація на білбордах є не передвиборною агітацією, а закликом прийти на вибори.

 

При цьому на деяких з них чітко вказано, що замовником продукції є кандидат у Президенти П.Порошенко, тираж – 1 300 примірників.

 

Окрім цього у місті в цей день зафіксовані білборди із ознаками політичної агітації за кандидата на пост Президенти України Юлії Тимошенко. На них – кольори агітаційної кампанії кандидата та напис «Тільки сильний лідер відновить мир. Захистимо Україну!». Вихідних даних на білбордах немає. Очільник виборчого штабу Юлії Тимошенко по 69 округу, Андрій Погорєлов, у коментарі ОПОРІ сказав: «Ми такого не розміщували».

 

Зі слів керуючого справами виконкому Ужгородської міської ради О.Волосянського, комунальники на суботу, 24 травня, були мобілізовані, аби зняти агітаційну продукцію у невстановлених місцях. Станом на 14.00 йому доповіли, що роботи проведені. Водночас, каже О.Волосянський, якщо з’явиться інформація про масове розміщення друкованої продукції у певних місцях, туди одразу направлять чергових комунальників.

24 травня агітація кандидатів була зафіксована у Мукачеві, Виноградові, с. Дунковиця – Порошенко, в селах Олешник та Дунковиця – Тягнибок; в селі Ракошино – Ляшко.

 

У частині 2 статті 57 Закону України «Про вибори Президента України» чітко вказано, що «передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *