Letyshops

Порошенко діє за вказівкою Медведчука – Ратушняк

Порошенко діє за вказівкою Медведчука – Ратушняк

РатаПро це лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук;

– Президент діє за вказівкою Стрелка, Беса і Медведчука.
Вдумайтеся в суть Закону, який подається президентом Порошенко на розгляд парламенту 16 вересня. Амністувати ПОВНІСТЮ всіх бандитів, що вбили, зґвалтували, закатували і зарізали живцем. Всіх, хто зруйнував Донбас на мільярди і розікрав і вивіз діючих заводів ще на мільярди – амністувати!
І це ще лише квіточки. Далі вся Україна, т.б. – кожен з нас,- з державного бюджету будемо повністю фінансувати всі потреби цих нових адмінбандформувань. В тому числі їх силовиків, органи правопорядку і (!!!) їх Армію. При цьому на жодні кадрові призначення Київ не впливатиме, а край Дон-Луган повністю впливатиме на рішення центральних органів влади щодо стратегічних питань. Вони будуть мати право вето в питаннях ядерного статусу держави, членства в НАТО і ін. міжнародних організаціях тощо.
Так я хочу сказати пану Президенту, що йому слід сьогодні подати у відставку, оскільки саме його популізм і відверта брехня-обіцянка закінчити АТО за години привели його до перемоги на президентських виборах. Саме ці вимоги висували до центрльної влади тсепаратисти і терористи Донбасу. І це коли ще не було пролито крові жодної людини.
Це зрада! Зрада всіх тих, хто загину, кого зґвалтували, покалічили, пограбували! Це зрада національних інтересів України!
Порошенко як був так і залишився членом команди Кучми-Медведчука. Тому й не дивно що його політ проект – одноднівка “Блок Порошенка” взалюбки включає до лав цілі кримінальні банди як то братків Балог на Закарпатті.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Порошенко діє за вказівкою Медведчука – Ратушняк”

  1. ТРУСЛИВІ ЗАЙЦІ ПРИЙШЛИ ДО ВЛАДИ, ЛИШ ПИЗ.ІТИ, “КУЛЯ В ЛОБ” І ІН. А РЕАЛЬНО ПРОСРАЛИ КРИМ, А ПОТІМ СХІД!!! НІЧОГО В ДЕРЖАВІ НЕ ЗМІНИЛОСЯ, ШКОДА ЛЮДЕЙ, ЩО ЗАГИНУЛИ ! І ДАЛЬШЕ ДО ВЛАДИ ЛІЗУТЬ ПРОДАЖНІ ШЛЬОНДРИ ЛИШ ПІД ІНШИМИ ПРАПОРАМИ, МАЙЖЕ БУДЕ ТРЕТІЙ МАЙДАН !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *