Популярній закарпатській радіостанції анулювали ліцензію і обмежили ефір

Популярній закарпатській радіостанції анулювали ліцензію і обмежили ефір

Радіостанції «Тиса ФМ» анулювали ліцензію і обмежили ефір до 3 годин 20 хвилин. Це змушує колектив «Тиси» припинити роботу…

«Часи змінюються і те, що зовсім нещодавно здавалося неможливим, зараз вже відбувається насправді. Та для Тиса FМ це непрості часи. Зменшення мовлення на всіх трьох цілодобових частотах до 4-х годин, перспектива скорочення штатів та ліквідації повноцінних місцевих державних мовників поставили під загрозу існування унікального на теренах України державного радіо-проекту.

2 роки зусиль по донесенню нашої позиції до керівництва спочатку НТКУ, а згодом новоствореного НСТУ в Києві пройшли марно. Нам казали, нас заспокоювали, що наше питання вивчається, буде розглядатися окремо, є розуміння того, що не можна нищити такий проект.
Та це виявилося пустими обіцянками. Наші ліцензії анульовано. Наш обсяг мовлення зменшено до 3 год. 20 хв. Таким чином, радіостанція Тиса FМ знищена і змушена припинити своє існування.
Виявилося, що замість того, аби розвивати кращі надбання регіонального мовлення та поширювати його на всеукраїнський рівень (згідно закону про Суспільне мовлення, один з каналів Українського радіо отримав статус молодіжного), реформа суспільного радіомовлення звелася до нищення і тих паростків сучасного державного радіо які вже існували, натомість не пропонуючи нічого взамін.

Ми закликаємо всіх небайдужих людей: наших слухачів, наших гостей, наших партнерів та друзів, всіх хто знає про нас, чув, чи слухає постійно, долучитися до порятунку унікального для України проекту державного радіо.
Ваш коментар під цим постом буде вважатися підписом на підтримку радіо Тиса.
Вітаються репости та якнайшвидше поширення цієї інформації.
Ми будемо вдячні ВСІМ, хто відгукнеться на наш заклик по розширенню сучасного Європейського молодіжного музичного мовлення», – йдеться у зверненні колективу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.