Понад півсотні чопських прикордонників повернулись із зони АТО (ФОТО)

У неділю, 19 жовтня, опів на першу ночі Чопський прикордонний загін вчетверте зустрів своїх бійців, що повернулись із зони проведення АТО. Група «зелених беретів» чисельністю понад 50 бійців під керівництвом досвідченого офіцера Руслана СКОЦЕЛЯСА ще у середині липня залишила місце дислокації і, після проходження навчань у Кінологічному навчальному центрі ДПСУ, вирушила на східні рубежі. Протягом трьох місяців вони виконували свій військовий обов’язок у межах Харківської та Луганської областей і у повному складі повернулись додому.

Керівник прикордонного колективу Роман ГОЦЬ розпочав короткі урочистості словами величезної вдячності своїм підлеглим за сумлінне виконання бойового завдання та запропонував усім присутнім вшанувати світлу пам’ять про наших колег – Віктора ШЕПЕНТАЛА та Роберта КІСА, які поклали своє життя за наше мирне майбутнє. В свою чергу герої, які, на щастя, повернулись живими і здоровими, були нагороджені грамотами від керівництва загону, міста, області та обласної ради. Юні містянки вручили воїнам квіти, а наймолодша з них подарувала прикордонникам плетені сувеніри кольорів нашого державного прапора. А вже за мить герої відчули обійми своїх родичів, коханих, друзів та колег…

Вони не зрадили присягу українському народу і виконали свій громадянський та конституційний обов’язок. І ми їм за це безмежно вдячні!

Слава Україні!

Прес-служба Чопського прикордонного загону

зустр3 зустр2 зустр зустрі

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *