Понад 1 млн саджанців цього року ростимуть у лісах Мокрянського лісомисливгоспу (ВІДЕО)

Понад 1 млн саджанців цього року ростимуть у лісах Мокрянського лісомисливгоспу (ВІДЕО)

Довгоочікувана весна дійшла і до гірських районів Закарпаття, а це означає що у тамтешніх держлісгсопах розпочалась лісовідновлювальна кампанія. Так у Мокрянському лісомисливському господарстві стартувала всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”.

Більше 20 учнів допомогли лісівникам у залісненні ділянки площею один га. На ній висадили понад 5 тис. саджанців серед яких левова частка бука звичайного, а також ялини, ясеня, явора та ялиці. Учням садити дерева доводиться не вперше, тож пропозицію лісівників, в школі радо сприйняли. Цього року Мокрянське лісомисливське господарство заліснить понад 282 га.

З цієї площі безпосередньо посадка проходитиме на 113 га., на решті площі лісівники сприятимуть природному поновленню. Слід зауважити, що за останні роки йде тенденція до зменшення площ суцільних зрубів, а тому лісовідновлення також зазнає змін. Традиційно на згаду про допомогу лісівникам у “зеленій” акції, останні вручили дітям приємні подарунки. У свою чергу школярі пообіцяли й надалі долучатись до лісовідновлення та доглядати за лісом, який саджали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *