Подробиці врятування дитини, яка тонула в чопському котловані (ВІДЕО)

Як уже раніше повідомляло видання “Трибуна”, днями у Чопі було врятовано дитину, яка тонула в котловані.

Журналіст нашого видання Валерій Наталевич зробив розслідування цього інциденту.

У місті Чоп, що на самісінькому кордоні із Європою, день 30 квітня 2015 року ледь не став останнім у житті першокласника Максимчика, який із своєю родиною мешкає у гуртожитку залізничників на вулиці Пушкіна, 5. Хлопчик ледве не втопився у ямі з водою, яку на території пожежної частини, розташованої десь у 20 метрах  навпроти центрального входу у гуртожиток, колись залишили водяники Ужгородської дистанції водопостачання ВОДЧ-5.

Самі рятувальники у той час були на гасінні пожежі, а тому не знайшлося жодних свідків, коли саме хлопчик впав у воду та скільки часу боровся за життя. На щастя у той самий час по дорозі, уздовж сітчастого паркану пожежної частини, проходила інша мешканка гуртожитку Мар’яна Пасічник. Вона почула плескання у воді за парканом та спочатку не звернула увагу, чомусь подумавши, що то грається пес.

двічина

Якась невидима сила все ж таки змусила  Мар’яну обернутися і серце в неї мало не зупинилося від жаху ― над водою вона побачила дитячі рученятка. То дитина пірнала під воду та захлинаючись у цій зловісній тиші виборювала у долі своє право на життя. Не роздумуючи жінка побігла оминувши паркан до хвіртки та, кинувшись до підступної калюжі, витягла хлопчика із води.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *