Letyshops

Подробиці врятування дитини, яка тонула в чопському котловані (ВІДЕО)

Як уже раніше повідомляло видання “Трибуна”, днями у Чопі було врятовано дитину, яка тонула в котловані.

Журналіст нашого видання Валерій Наталевич зробив розслідування цього інциденту.

У місті Чоп, що на самісінькому кордоні із Європою, день 30 квітня 2015 року ледь не став останнім у житті першокласника Максимчика, який із своєю родиною мешкає у гуртожитку залізничників на вулиці Пушкіна, 5. Хлопчик ледве не втопився у ямі з водою, яку на території пожежної частини, розташованої десь у 20 метрах  навпроти центрального входу у гуртожиток, колись залишили водяники Ужгородської дистанції водопостачання ВОДЧ-5.

Самі рятувальники у той час були на гасінні пожежі, а тому не знайшлося жодних свідків, коли саме хлопчик впав у воду та скільки часу боровся за життя. На щастя у той самий час по дорозі, уздовж сітчастого паркану пожежної частини, проходила інша мешканка гуртожитку Мар’яна Пасічник. Вона почула плескання у воді за парканом та спочатку не звернула увагу, чомусь подумавши, що то грається пес.

двічина

Якась невидима сила все ж таки змусила  Мар’яну обернутися і серце в неї мало не зупинилося від жаху ― над водою вона побачила дитячі рученятка. То дитина пірнала під воду та захлинаючись у цій зловісній тиші виборювала у долі своє право на життя. Не роздумуючи жінка побігла оминувши паркан до хвіртки та, кинувшись до підступної калюжі, витягла хлопчика із води.

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *