Подробиці сходження на найвищу вершину Північної Америки від закарпатки Ірини Галай (відео)

Подробиці сходження на найвищу вершину Північної Америки від закарпатки Ірини Галай (відео)

Українська альпіністка Ірина Галай на своїй сторінці у мережі Фейсбук розповіла подробиці сходження на гору Деналі (Мак-Кінлі).

Все починалося, як завжди гламурно, фотки, музика, пріколи один над одним, а потім в один момент розумієш, що все… ти посеред гір) один на один з льодово-сніжною морозною пустелею! Ніяких тобі базових таборів, де ще може бути хоч якийсь комфорт, ніяких помічників, тільки ти, твої 60-ти кілограмові баули, сніг і гори.
З Талкітни до льодовика, на висоту 2200 м нас закинули на цьому літачку, там альпіністам видають санки, в які ми все запакували, запрягли на бедрах і потянули наверх))))
Якщо взяти рюкзак, який я тянула (15 кг) і санки (45кг), то ви розумієте, що було не легко) і тільки ЗАРАЗ, в нормальних людських умовах, моє тіло розслабилось і відходить від того стресу!

Всього 5 днів, на цю, дуже привередливу вершину Північної Америки!!!
Деналі “Великая” (6 194 м ) !
Одна з найнеприступніших гір з семи вершин всіх континентів, через дуже сурові погодоні умови! Для тих, хто прийняв рішення ризикнути і піднятися на Деналі, гора готує свій норовливий характер)
На всіх таборах, всі альпіністи і команди, знали і були в шоці, від нашої швидкості підйому:) вже почали ходити легенди про “Український експрес”, які пруть, як роботи на вершину, без зупинки

http://

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *