Податок на нерухомість в Ужгороді у 2015 році

УжгородБільшість обласних центри України встановили податок на нерухомість нижче максимальної ставки, а деякі навіть збільшили площу, яка не оподатковується

Згідно зі змінами до Податкового кодексу, мінімальна неоподатковувана площа квартир становить 60 кв. м, будинків – 120 кв. м. наприклад, якщо вам належить квартира площею 65 кв. м, то податок сплачується тільки з 5 кв. м.

Якщо платнику податку належить кілька видів нерухомості, то мінімальна неоподатковувана площа становить 180 кв. м.

Максимальна ставка податку не повинна перевищувати 2% від мінімальної зарплати – 1218 грн в 2015 році.

В Ужгороді податок на нерухомість встановлений у розмірі 1% від мінімальної зарплати за кожен квадратний метр понад неоподатковуваної площі.

Розмір неоподатковуваної податком площі становить 120 кв. м для квартир і 250 кв. м для житлових будинків. Таким чином, за кожен “квадрат” понад пільгового рівня доведеться заплатити 12,18 грн на рік., пише Vsemisto.info.

Практично всі місцеві ради, крім Вінницького і Житомирського, встановлювали або мінімальну ставку податку, або збільшували неоподатковувану площу. А влада деяких міст робили і те й інше. Таким чином, під сплату цього податку потрапить обмежена кількість домовласників.

На думку автора підрахунків, справа в тому, що на 2015 рік заплановано проведення виборів місцевих рад. “Встановлення більш жорстких ставок податку та мінімальних неоподатковуваних квадратних метрів не додасть чиновникам голосів”, – уточнює автор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *