Податкова служба у Закарпатській області посилює заходи безпеки на час карантину

Податкова служба у Закарпатській області посилює заходи безпеки на час карантину

У зв’язку з протиепідеміологічними заходами та можливим розповсюдженням COVID-19, податкова служба посилює заходи безпеки та закликає платників податків усвідомити серйозність ситуації.
Як повідомили у відділі комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області, центри обслуговування платників в Закарпатській області не припинятимуть свою роботу, однак відвідувачів закликають у разі відвідування ЦОП дотримуватись пропускного режиму (задля забезпечення дистанції 1,5 метра один від одного) та, за можливості, зайвий раз не відвідувати податкову, оскільки існує загроза поширення коронавірусу.

Крім того, призупиняється проведення особистого прийому громадян керівництвом ГУ ДПС у Закарпатській області. Такі заходи профілактики прописані у рішенні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки з надзвичайних ситуацій та є обов’язковими до виконання у всіх регіонах України. Після завершення карантину, керівництво ГУ ДПС в області продовжить приймати громадян згідно із затвердженим графіком.

Наразі ДПСУ створила всі можливості для спілкування зі своїми фахівцями без особистого відвідування підрозділів Зокрема, дистанційне спілкування можливе через:

Електронний кабінет платника податків на сайті ДПС: https://cabinet.tax.gov.ua.

Цілодобово працює телефон довідкової служби: 0 800 501 007.

Листи електронною поштою приймаємо за адресою: zak.official@tax.gov.ua.

Інформаційно-довідкову інформацію можна отримати на сайті ДПС України https://tax.gov.ua/, субсайті Територіальні органи ДПС у Закарпатській області https://zak.tax.gov.ua/ та у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/tax.zakarpatia/.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *