Почесний голова Закарпатського крайового товариства «Просвіта» Павло Федака привітав побратима єпископа Віктора Бедь з 60-річчям від дня народження

11 червня 2024 р., в архієрейській резиденції в м. Ужгород, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, президент Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії, голова Всеукраїнського товариства борців за незалежність України провів дружню зустріч з Павлом Михайловичем Федакою, почесним головою Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства «Просвіта», побратимом по спільних українських національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х років минулого століття, відомим науковцем-істориком, доктором історичних наук, борцем за незалежність України у ХХ столітті.
В ході зустрічі Павло Федака привітав Преосвященнішого владику Віктора Бедь зі Славним ювілеєм – 60-річчя від дня народження, який він відзначив 5 травня цього року. Надалі, побратими по спільних українських національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х років минулого століття обмінялися спогадами про боротьбу за відновлення незалежності України та обговорили актуальні питання духовного і патріотичного виховання підростаючого покоління.
Участь у зустрічі також взяли борці за незалежність України Олена Мішко та Антоніна Вчорашня, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті. Також, були присутні помічники єпископа – Віктор Понзель та Іван Келечен.
Пресслужба МКЄ ПЦУ

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *