Поблизу кордону зі Словаччиною на Закарпатті затримали німця, який лісом пробирався в Україну

Поблизу кордону зі Словаччиною на Закарпатті затримали німця, який лісом пробирався в Україну

Учора прикордонники Чопського загону затримали громадянина Німеччини, який в обхід пунктів пропуску намагався дістатися території нашої держави.

Іноземця виявили неподалік пункту пропуску «Малий Березний». Помітивши правоохоронців, він вдався до втечі і не реагував на вимогу зупинитися. Аби припинити незаконні дії правопорушника, прикордонникам довелося здійснити попереджувальний постріл.

Затриманий мав з собою закордонний паспорт громадянина Німеччини. У ході перевірочних заходів прикордонники встановили, що чоловік попередньо намагався зайти на територію України через пункт пропуску «Малий Березний». Тоді йому було відмовлено у пропуску у зв’язку з відсутністю страхового поліса. Однак, замість того, щоб у встановлений спосіб придбати сертифікат, чоловік вирішив пройти в Україну поза контролем. Затриманий розповів, що прямував у Львів на запрошення знайомих.

Тепер іноземцеві доведеться відповідати за необдумані вчинки перед судом. У його діях вбачають ознаки правопорушень, передбачених ч.1 ст.204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та ст.185-10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника ДПСУ», повідомляє пресслужба Чопського прикордонного загону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.