Побачила світ збірка оповідань “Крапля меду” закарпатської письменниці Лідії Повх

Побачила світ збірка оповідань “Крапля меду” закарпатської письменниці Лідії Повх

Серед літературних новинок цього року – книга оповідань відомої закарпатської письменниці Лідії Повх «Крапля меду». Видання накладом 300 примірників побачило світ коштом обласного бюджету (близько 40 тис. грн) та за сприяння департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.

У збірці розкривається широка панорама життя простої людини в сучасній Україні. Лідія Повх у післяслові до книги пише, що її творчим завданням було віднайти серед буденності те вічне, що залишається всупереч усьому, що супроводжує людину в її часопросторі. Авторка відстоює вічні цінності, зокрема інститут сім’ї, батьківства, пам’ять роду та ментальні особливості духовного світу людини на помежів’ї культур.

Довідка

Лідія Повх – письменниця, літературознавець, педагог, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, член НСПУ, відмінник освіти України, лауреат літературних премій «Благовіст», ім. Зореслава, ім. Ф. Потушняка, ім. Н. Забіли, ім. П. Скунця.

Перу Лідії Повх належать 12 поетичних книг для дітей: «Йшла ворона по перону», «Політ на кулі», «Біла хата на горбку», «Канікули», «Як цуценя сніжинки ловило» та ін., 5 збірок лірики: «Гілка глоду», «Дощі і стіни», «Секрети словоскладання», «Навздогін Вергілію», «Розкажи про все вітру», а також кілька навчальних та наукових видань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *