Платники податків Ужгорода забезпечують наповнення бюджету

податковаЯк повідомила начальник ДПІ у м.Ужгороді Марія Бадида, платники податків міста Ужгорода сумлінно наповнюють державну та місцеву скарбницю, що є приємним фактом, враховуючи непросту та досить нестабільну ситуацію в країні.
Так, за п’ять місяців 2014 року до зведеного бюджету від платників надійшло 239,3 млн.грн., що є на 4,7 млн. більше, ніж було доведено для виконання.
При цьому до державної скарбниці платники податків сплатили 115,1 млн.грн., чим перевищили доведені показники  на 1,5 млн.грн.
Так, найбільше надходжень поступило від платників податку на додану вартість, що становить 77,4 млн.грн. Також основним «наповнювачем» державного бюджету є податок на прибуток, надходження до якого складають 31,8 млн.грн.,  що є на 1,8 млн.грн. більше у порівнянні із відповідним періодом минулого року. Не можна не відмітити платників збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, які сплатили до бюджету держави 2,2 млн.грн., чим перевищили доведені міндоходівцям показники на 70,8 тис.грн.

Що стосується місцевого бюджету, платниками протягом п’яти місяців 2014 року забезпечено 124,2 млн.грн., що є на  1,8 млн.грн. більше, ніж надійшло до місцевого бюджету за відповідний період торік, та складає 102,5% від доведеного показника.
При цьому сплата податку на доходи фізичних осіб, який займає найбільшу питому вагу в надходженнях до місцевих скарбниць, перевищила минулорічну на 2 млн.грн. (або на 2%) та склала 98,6 млн.грн. Платники земельного податку за п’ять місяців поточного року сплатили 4,4 млн.грн., що є також не малим внеском для міста.  Слід також відмітити платників, які сплачують збір за провадження деяких видів підприємницького діяльності, які сплатили до місцевого бюджету 1,3 млн.грн., що є на 46,4 тис. грн.. більше, ніж за відповідний період торік.  Юридичні особи – платники єдиного податку сплатили 4,6 млн.грн., що є на 732,2 тис. грн.. більше тогорічного показника, а фізичні особи – «спрощенці» сплатили 11,9 млн.грн., що є на 424,9 тис.грн. більше, ніж за відповідний період 2013 року.

Як зазначила Марія Бадида, на її думку наповнення державної  та місцевої скарбниць  в умовах непростої фінансової ситуації забезпечується виключно за рахунок високої громадянської свідомості платників податків нашого міста та налагодженій роботі працівників інспекції, які усіма засобами допомагають платникам податків у здійсненні ними своєї господарської діяльності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *