Пішла з життя мати братів Балог

свічкаСумна звістка про те, що після тяжкої тривалої хвороби Марія Василівна Балога пішла з життя, глибоким болем відізвалася у серцях рідних.

Для рідних Марія Балога  – чуйна, добра людина,  мудра жінка і благочестива мати, що виховала  трьох славних  синів – Віктора, Івана і Павла, які стали гордістю нашого  краю, і які були сенсом її життя.

Скільки довелося пережити на віку, поки діти зростали, вчилися, будували свою долю. Цінувала всі дні, проведені разом. А сини – турботливі і вдячні не забували ніколи дорогу до рідного дому. Для кожного з них вона була воістину святою. Ділись з нею радістю й журбою, цікавились, чим живуть односельці, а вона розумно підводила до того, що комусь із них потрібно підсобити, допомогти, посприяти… Власним прикладом вчила взаємоповаги, взаємодопомоги, любові до ближнього.

Сьогодні важко знайти слова втіхи – зупинилось серце найголовнішої людини у їхньому житті. Біль, який не відпускатиме ще довго …

Щиро поділяємо Ваше важке, непоправне горе, шановні представники родини, сумуємо разом з Вами і й підтримуємо у цю важку годину скорботи.

Світла пам’ять про Марію Василівну завжди буде в наших серцях.

Хай з Богом спочиває у царстві небесному!

Закарпатська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.