Підприємці закарпатського авторечового ринку Кінчеш на межі бунту (фото)

Підприємці закарпатського авторечового ринку Кінчеш на межі бунту (фото)

До мене, як до депутата Ужгородської районної ради та голови ГО «Народна платформа розвитку та допомоги», звернулись підприємці відомого на всю Україну авторечового ринку с.Кінчеш, в особі голови їхньої спілки підприємців, пана Ярослава, та запросили на їхнє зібрання, щоб вияснити обставини які панують на ринку. Повідомляє Рлонд Цебер.

Підприємці стверджують, що їм навмисно підвищують вартість оренди квадратних метрів, для того, щоб їм було не вигідно торгувати і самі відмовились від оренди, а згодом в планах взагалі ліквідувати дане КП «Горизонт», зробивши «штучні» борги комунального підприємства перед Коритнянською сільською радою. За підрахунками підприємців – вони сплачують близько 110 тис.грн. щомісяця комунальному підприємству «Горизонт» Коритнянської сільської ради,яке обслуговує даний ринок. Взамін на це ніякий благоустрій комунальною службою не робиться, навіть (вибачте) туалетів не має. Із 110 тис.грн. щомісяця комунальне підприємство сплачує близько 40 тис.грн. для Коритнянської сілької ради,а 70 тис.грн залишається на заробітні плати,благоустрій і так далі. Як і куди діваються кошти,та як може бути не вигідним цей ринок нам поки не відомо. Не відомо також для підприємців чому голова сільської ради призначає таких осіб директорами, які своєю діяльністю приводять КП до збитків, а потім хотять ці збитки погасити за рахунок тих же підприємців які торгують.
Поспілкувавшись із підприємцями, які до речі були і наразі готові на радикальні дії, зрозумів, що ситуація доволі складна. Дійшли до консенсусу спільних дій. Особисто від себе,від організації «Народної платформи розвитку та допомоги», та під пильним наглядом журналістів пообіцяв допомогти їм, та відстояти їхні права та інтереси.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *