Підприємці Іршавщини зберуться на мітинг проти “Закарпаттяобленерго”

електрика«Народ, підприємці! «Обленерго» взагалі втратив страх» — пише на свої сторінці у Facebook активіст Михайло Ловга.

Михайло пише, що працівники РЕМу дали рахунок з передоплатою за БЕРЕЗЕНЬ, не заплатиш — відключать! Повторне підключення звісно ж за оплату. Кабальні договори. За заборгованість, котрої не може існувати, адже платежі авансові, не 200%, а вже цілих 300% передоплати — лізуть на стовп відтинати, інформує Іршава Онлайн.

«Вони, фактично, за рік від усіх підприємців збирають кошти НАПЕРЕД близько 10 мільйонів, тобто надаємо безвідсотковий кредит. Напруга в електромережі не відповідає державному стандарту – 220 вольт. Вибіркові заміри показали в одних місцях 160-180 вольт, в інших 235-245 вольт. Нестабільність напруги призводить до поганої роботи всього електрообладнання, а від перенапруги побутова та комп’ютерна техніка взагалі виходить з ладу. Компанії виробники відмовляються від гарантійного ремонту або заміни техніки посилаючись на перенапругу в мережі.

Грьобані монополісти! Антимонопольний комітет, напевно, лише на паперах існує. Толку з нього 0! Так продовжуватися не може, не хотілося проводити акції протесту, коли на сході нашої країни йде війна, але їм й в одне місце не впирається війна, здирають з громадян останню копійку… Як жити в такій країні? Як будувати бізнес? Які перспективи в нас та наших дітей на майбутнє?

Закликаю всіх приватних підприємців об’єднатися і не допустити свавілля монополіста! «Рух підприємців» вже створений, спільно з ГО «Центр розвитку села Довге» та «Автомайданом». Долучайтеся. Акцію протесту будемо проводити на початку лютого в Іршавському РЕМ та Закарпаттяобленерго.» — пише активіст Михайло Ловга.

karpatskijobjektiv.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *