Підозрюваного в домаганнях до неповнолітньої тренера з боксу в Ужгороді взято під цілодобовий домашній арешт

Підозрюваного в домаганнях до неповнолітньої тренера з боксу в Ужгороді взято під цілодобовий домашній арешт

16 березня 2021 року слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області розглянув клопотання правоохоронців про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту чоловікові, якого підозрюють у розбещенні неповнолітніх (ч. 1 ст. 156 Кримінального кодексу України).

Відповідно до матеріалів клопотання встановлено, що 13 березня 2021 року до правоохоронців надійшло повідомлення від громадянки про те, що відносно її неповнолітньої дитини 2006 р.н. під час перебування на змаганнях з боксу в м. Ужгороді, в готелі «Інтурист Закарпаття» в період з 11 до 13 березня здійснював сексуальне насильство 57-річний тренер з боксу.

А саме, маючи умисел на вчинення розпусних дій, без добровільної згоди дівчинки, штовхав її на ліжко та торкався її інтимних місць тіла, однак остання почала пручатись та кричати разом з іншими дівчатами, які стали свідками даного злочину, після чого останній припинив свої дії та вийшов з кімнати.

Врахувавши всі обставини справи та дослідивши надані докази, слідчий суддя ухвалив задоволити клопотання правоохоронців та застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.