Підлітки-вандали з Іршавщини ламали на металобрухт огорожі на цвинтарі

цвинтарЗа гарячими слідами правоохоронці Іршавського райвідділу міліції встановили чотирьох неповнолітніх, які пошкодили огорожі на надмогильних пам′ятниках кладовища у присілку Зовдуновиця, що в селі Білки.
Повідомлення про пошкодження огорож до чергової частини Іршавського райвідділу надійшло від кількох мешканців села Білки. Правоохоронці, які виїхали на виклик, виявили пошкодження огорожі на 5 пам′ятниках. Зловмисники познімали із огорож металеві частини, чим їх пошкодили.
Опитавши місцевих жителів, правоохоронці з′ясували, що на сільському цвинтарі бачили дітей. Вже наступного ранку дільничні інспектори Василь Кебелеш, Петро Кізляк та начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Василь Волошиновський провели в присілку Зовдуновиця с.Білки відпрацювання.
Правоохоронці навідались до багатьох сімей, де виховуються діти. У результаті ними було встановлено 4 неповнолітніх, які хотіли підзаробити на металобрухті. Однак даній оборудці завадили правоохоронці.
Неповнолітніх разом із батьками було запрошено до райвідділу, де діти розповіли, як вони, граючись на сільському цвинтарі, повисмикували металевий декор із огорож надмогильних пам′ятників, щоб його здати на металобрухт.
Дану подію внесено до Єдиного обліку, наразі встановлюються всі потерпілі та сума збитків.
Як прокоментував начальник Іршавського райвідділу міліції підполковник Мирон Черничко, вирішується питання про притягнення батьків неповнолітніх до адміністративної відповідальності згідно з ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов′язків щодо виховання дітей). Адже батьки повинні більше приділяти уваги своїм дітям, цікавитись, де вони проводять своє дозвілля, чи відвідують заняття у школі тощо.

Віта ГОРЗОВ, Іршавський РВ УМВС

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *