Під час тренувальних стрільб зникли троє рибалок з Хустщини

Про це в мережі Фейсбук повідомляє активіст Роман Келемен.

Кримінально містична історія загибелі трьох людей на Хустщині .

Нагадую , що 1 квітня під час плавання на плавзасобі по р. Тиса поблизу с. Крива Хустського району зникли двоє громадян 1985 та 1979 років народження.
Обидва – мешканці с. Крива Хустського району. Все це відбувалось під час тренувальних стрільб на військовому полігоні «Крива» ,в той трагічний день відбувались стрільби.
Станом на сьогодні їх тіла не знайшли . Водолази оглядають дно річки вже з моменту їх зникнення , але тіл так і не знайшли , пошукові групи та самі жителі та родичі досліджують р. Тиса до с. Вілок і теж тіл не знайшли . Але ще більш містично виглядає те ,що шукаючи цих двох рибалок загинув їх родич , який проживав в с. Королево, він рухався по берегу річки Тиса в сторону с. Криви в надії найти їх тіла. Згодом він пропав і його знайшли самого втопленого в річці Тиса. Проводяться слідчі дії , але нажаль ніяких версії поки немає . Деякі свідки заявляють : «що бачили як вони падали з човна під час стрільб , інші : « що вони бачили , як вони виходили до військового патруля ранені» , « після цього під’їжджали два військові уазики і їх відвезли в невідомому напрямку» …
Через днів 5 був знайдений човен біля Королівського мосту на якому не було жодних слідів ушкоджень ,а весло було знайдено навпроти полігону встромлене в намул . Як стверджують їх родичі : «що рибалки бачили як білий мікроавтобус привіз човен до мосту, де його втягували в річку». Наскільки мені відомо , що військових ще не допитували з моменту цієї події це мала проводити військова прокуратура . Сьогодні , збирається група людей досліджувати сам полігон та його прилеглу територію . Тому, хто має бажання допомогти з пошуком людей прошу долучатись , а особливо ,хто має собаку, яка змогла б знайти тіло людини. Збір буде біля повороту на військовий полігон в 12-00 .

тиса

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *