Під час святкових заходів до Дня Незалежності закарпатців посилено охоронятимуть

поліціяДля гарантування публічної безпеки і порядку під час святкових заходів 23 та 24 серпня 2016 року з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України ГУНП в Закарпатській області щодоби залучатиме по 293 працівника поліції.

Щодня на території області для безпеки закарпатців цілодобово працюватимуть по 64 працівники відділу дорожньо-патрульної служби, 50 працівників патрульної поліції міст Ужгорода та Мукачева, 68 працівників поліції Управління поліції охорони, 37 – недержавних охоронних структур, 8 правоохоронців роти поліції особливого призначення та 66 працівників поліції відділів та відділень поліції, які несуть службу у складі груп швидкого реагування.

Окрім цього, у відповідності до наказу Головного управління Національної поліції, у всіх відділах та відділеннях поліції ГУНП в Закарпатській області розгорнута цілодобова діяльність оперативних штабів. Водночас забезпечено посилений варіант несення служби на стаціонарних постах поліції при в’їзді в область: у «Нижніх Воротах», «Лазещині», «Ужку» та «Соймах».

Загалом в період з 23 по 24 серпня 2016 року на території області заплановано 18 масових заходів, в яких візьмуть участь близько 4700 громадян. Правопорядок під час вказаних заходів будуть забезпечувати близько 200 працівників поліції області. На цей період створено постійно діючі групи швидкого реагування по 10 співробітників роти поліції особливого призначення та 6 працівників ГШР.

Для надання практичної допомоги із забезпечення порядку під час проведення масових заходів у Києві до столиці поїхали 50 працівників поліції ГУНП в Закарпатській області, – пише Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *