Під час карантину контролери «Закарпаттяобленерго» рознесуть рахунки за електроенергію

Під час карантину контролери «Закарпаттяобленерго» рознесуть рахунки за електроенергію

 Чимало краян звертаються, телефонують цими днями до ПрАТ «Закарпаттяобленерго» з питанням, чи рознесуть контролери рахунки з огляду на обмежувальні заходи?  

Інформуємо споживачів, що в цьому сенсі нічого змінено не буде: контролери вже традиційно рознесуть рахунки всім споживачам електричної енергії, вкинуть їх у поштові скриньки краян. При цьому наголошуємо, що наші працівники при виконанні своїх обов’язків користуються всіма передбаченими захисними засобами, при роботі для них передбачена постійна дезінфекція рук. 

Водночас нагадуємо, що в ПрАТ «Закарпаттяобленерго» працюють безкоштовні сервіси, які дозволяють вносити показники лічильника, формувати та оплачувати рахунки. Зокрема, йдеться про Електронну абонентську книжку ПрАТ «Закарпаттяобленерго» – сервіс, який дозволяє, не виходячи з дому, передати показники засобу обліку, оплатити рахунок, а також контролювати своє споживання та нарахування за спожиту електричну енергію.

Передавати показники можуть: 

побутові споживачі https://pay.zakarpat.energy/home 

юридичні споживачі https://pay.zakarpat.energy/company

 

Вносити показники лічильника можна:

звернувшись до кол-центру за номером 0-800-5-16-20

за допомогою операторів мобільного зв’язку

📞+38 099 010 16 20 (Водафон);

📞+38 067 010 16 20 (Київстар);

📞+38 073 010 16 20 (Лайфселл),

за допомогою чат-ботів у Viber, Telegram та Facebook Messenger (дивіться інструкцію на сайті за посиланням https://zakarpat.energy/…/chat-bot-dlya-peredachi-pokaziv-…/),

 Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» щиро вдячна всім сумлінним споживачам за вчасне внесення показників і оперативну оплату рахунків за електроенергію! Нагадуємо вам, що платіжна дисципліна в нинішній час – це запорука стабільного електропостачання всієї Закарпатської області!

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Підписуйтеся  на канал “Трибуни” в Telegram –  https://t.me/trybuna

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *