Петров об’єднав у бажанні його позбутися всі політичні сили Закарпаття, навіть заклятих ворогів, – Павло Федака

Петров об’єднав у бажанні його позбутися всі політичні сили Закарпаття, навіть заклятих ворогів, – Павло Федака
Про це Павло Федака заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
Я закриваю проект «АНТИБАЛОГА», який на сторінках газети «Трибуни» існував з 2005 року, сотні статей про ВІктора, Павла, Івана, Оксану, Андрія Балог та їх оточення. Можете мене вбити, розтерзати, але це так.
Завдячувати цьому маємо колишньому голові Закарпатської обласної ради Олексію Петрову, який об’єднав у бажанні його позбутися всі політичні сили краю, навіть заклятих ворогів.
Останньою краплею стало його інтерв’ю «Суспільне. Закарпаття» (Саня Курта – дякую.), червоною ниткою якого є порівняння подій 28 жовтня 2021 року (за припинення повноважень голови Закарпатської облради Олексія Петрова, проголосувало за – 35 депутатів) з подіями в Донецьку, Луганську, Криму 2014 року. Чистої води маніпуляція. Маячня про зламані двері (їх відкривав ключем депутат Андрій Шекета). Перевід стрілок на Миколу Тищенка та знову ж намагання маніпулятивно нав’язати думку про сепаратизм, але не вживаючи цього терміну.
Вишенькою на тортик є повідомлення Петрова, що він відкриватиме сесію облради, яка відбудеться 6 листопада, а там вже вирішиться чи піде він у відставку.
Петров! Олексій Геннадійович! Все Закарпаття волає – ПІШОВ на Х…, а ви лізете за стіл головуючого. Провокуєте масові заворушення у мирному регіоні.
Бачу, що вихідцю з підмосковної Коломни ніколи незрозуміти народжених в Українських Карпатах.
Є виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо, він єдиний легітимний керівник облради. Він має вести сесію! Крапка! Іншого не дано!
Я хочу бачити на цій сесії всіх нардепів від Закарпаття, куратора від Президента Миколу Тищенка та Президента України Володимира Зеленського.
Хочу бачити своїх земляків-українців зі всієї області.
Закарпаття – це Україна! Іншого не дано!
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *