Персональна виставка художника Тараса Табаки відкрилася в Ужгороді

Персональна виставка художника Тараса Табаки відкрилася в Ужгороді

1 грудня 2020 р. у виставковому залі Закарпатського музею народної архітектури та побуту відкрилась персональна виставка робіт ужгородського художника Тараса Табаки.
Митець закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю архітектура (1991 р.), згодом Українську академію мистецтв (Київ) за спеціальністю монументальне мистецтво. Тарас Табака – живописець, куратор проектів сучасного мистецтва. Його студії розташовані в Ужгороді, Будапешті, Ессені та Лонг-Айленді. Член Асоціації художників-діячів України (2002) та Союзу художників Вестфалії, РКБ (2010, Німеччина).
У живописі митець не обмежує себе рамками певного стилю чи напрямку. Пише полотна як в реалістичній, так і в модерній манері. Його роботам притаманна виважена кольорова гама, вдала передача світла та тіні, цікава побудова композиційних рішень. Художник працює з різним матеріалом: камінням, вугіллям, плівкою. На свої полотнах від передає різні метафоричні образи. До речі, Тарас Табака має таку звичку – не давати назви своїм роботам. Цим самим він змушує глядача самого осмислювати, аналізувати сюжети полотен, доходити до певних висновків. Кожна картина відображає неповторний внутрішній світ художника, людини яка тонко відчуває саме життя.
Директор музею Василь Коцан, відкриваючи виставку ознайомив присутніх з окремими аспектами творчості митця та виділив характерні особливості його живопису. З черговим виставковим проектом Тараса Табаку вітали Олег Коцюба, перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації, Владислав Габда, залужений художник України, член Національної спілки художників України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *