Перший заступник начальника Закарпатської ОВА може не зважати на думку своїх колишніх покровителів

Складається враження, що в переході до Києва  начальника Закарпатської ОВА Віктора Микити більше зацікавлений його перший заступник Мирослав Білецький ніж сам Віктор Федорович.

У пана Мирослава є амбіції очолити Закарпатську ОВА, а у випадку не проходження його кандидатури в ОП позмагатися за крісло голови Закарпатської облради, яке наразі займає представник «Слуг народу» Роман Сарай.

Мирослав Білецький є представником проекту «Рідне Закарпаття», бенефіціарами якого є нардепи з групи «Довіра» Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват иа Владіслав Поляк.

Вказана група закарпатських нардепів переживає не найкращі часи, а Мирослав Білецький перетворився з їх сталеника та молодшого партнера у одну з ключових фігур закарпатського політикуму.

Самостійність Білецького не дуже до вподоби закарпатським нардепам з «Довіри», але реалії військового часу та специфіка сучасних управлінських процесів такі, що перший заступник начальника Закарпатської ОВА може не зважати на думку своїх колишніх покровителів.

Пише в своєму телеграмі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/600

/

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *