Перший полковник спецназу подав у відставку

СаюітінУ зв’язку з подіями на Євромайдані подав у відставку один з полковників спецназу.

Полковник Ігор Саютін, командир бригади спеціального призначення “Барс” (м.Харків) певна кількість яких наразі знаходиться в Василькові разом з Кримськими спецпризначенцями, в зв’язку з подіями на майдані подав рапорт про звільнення, – про це повідомляє інформаційний портал “Wikileaks”

За інформацією порталу, наразі в Василькові разом з бійцями знаходиться командир Полонський Олександр Леонідович, який 2004 року під час помаранчевої революції вже приїздив до міста Васильків і частково завдяки його зусиллям вдалося уникнути кровопролиття. Як і 2004 року зараз він заблокований групою активістів.

Нагадаємо, що у Василькові опозиційні активісти блокували виїзд загонів силовиків з військового містечка.

1 Comment

  1. Полковник Ігор Саютін останні 4 роки знаходився на посаді заступника начальника управління Східного територіального командування внутрішніх військ МВС України з виховної роботи (м. Донецьк). З цієї посади він звільнений 11 листопада 2013 року у запас наказом командувача внутрішніх військ №115, відслуживши 35-ть календарних років. Вкотре звертаємось до вас, користуватися надійною інформацією, отриманою із офіційних джерел. Написавши нісенітниці, фаховість такої журналістської роботи виглядає сумнівно та підривається авторитет самого журналіста чи ЗМІ.
    Він ніколи не командував бригадою спеціального призначення «Барс», що дислокується у Київській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.