Пересувний сервісний центр МВС приїде у Міжгір’я

Пересувний сервісний центр МВС приїде у Міжгір’я

Мобільний сервісний центр МВС 12 квітня вперше здійснить виїзд до гірського населеного пункту в смт. Міжгір’я Закарпатської області. Визначене місце прийому громадян вул. Будителів, 15, прилегла територія Міжгірського РСТК ТСОУ. Послуги надаватимуться громадянам з 11.00 – 16.00.

Пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням, уже розпочали виїжджати за графіком у віддалені населені пункти України. Такі МСЦ МВС надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Переглянути які документи необхідні для отримання послуг можна на сайті ГСЦ МВС та РСЦ МВС. З графіком курсування, та інтерактивною картою маршрутів можна ознайомитись на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Необхідну інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044) 290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС, – повідомляє прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.