Категорії Новини

До перестрілки під закарпатським СБУ причетний помічник нардепа

нападГолова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко назвав неприпустимою спробу захоплення військовими будівлі управління СБУ, яка, нагадаємо, відбулася увечері минулого четверга. Розслідування цього випадку перебуває на особливому контролі Міністерства внутрішніх справ, оскільки було здійснено напад на життя працівника міліції:

«Зважаючи на те, що люди, які здійснили напад, ще до недавнього часу брали участь у люстрацій них процесах силовиків, ця справа має бути на особливому контролі громадськості. На сьогоднішній день встановлюються факти і перевіряється інформація щодо того, що один із учасників нападу є помічником народного депутата України від певної політичної сили. Не дивлячись на це все – повинні люди понести покарання», – зазначив у коментарі голова обласної адміністрації Валерій Лунченко.

За інформацією Karpatnews один із учасників нападу виявися помічником нардепа від партії «Свобода». Вогнепальна зброя, з якої зловмисники поранили працівника міліції виявилася незареєстрованою.

«Порушено кримінальні провадження за статтями: перша – хуліганство, частина 4, згідно якої до 5-ти років позбавлення волі; і друга – нанесення тілесних ушкоджень працівнику міліції під час виконання ним службових обов’язків. Зловмисникам загрожує позбавлення волі до п’яти років. Наразі призначено слідчі експертизи, – зазначив речник УМВС України у Закарпатські області.

 Карпатньюс

1 коментар

до автора публікації написав:

Які народні депутати,такі в них помічники. Цікаво чому не названо прізвища цього негідника? Кого ж боїтеся? Мабуть Віктора Івановича,який є “князьком” Закарпаття?Якщо в жовтні цього року відбудуться позачергові парламентські вибори,то дуже прискіпливо слід підходити виборцям за кого саме віддати свій голос. Треба викорінити підкупи голосів,бо потім будемо всі бідкатися,що живемо погано. У свою чергу кнопкодави (так називають депутатів ВРУ) тільки дбатимуть про власну кишеню. Начхали вони на народ. Будьмо пильними та свідомими громадянами України,патріотами своєї держави. Даймо відсіч негодяям і олігархам. Не допустімо їх до влади,бо ненька Україна та її народ і надалі будуть приречені на бідність і ніщету. Слава Україні та її доблесному народу!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *