Переможець ужгородської премії імені Петра Скунця передасть її на потреби ЗСУ

Переможець ужгородської премії імені Петра Скунця передасть її на потреби ЗСУ

У поданому товариством “Просвіта” документі на конкурс по відзначення премією імені Петра Скунця зазначалося, що у разі визнання переможцем книги Павла Федаки «Закарпатська «Просвіта» у постатях її діячів (1920 – 2020)», премія буде перерахована на потреби українського війська.

***

Видання на відзначення цього року премією імені Петра Скунця визначила в Ужгородській міській раді конкурсна комісія. За кожне з них одностайно проголосували всі присутні нині члени комісії. Повідомляє пресслужба Ужгородської міської ради

Оскільки книга  Марини Попович-Павлік «Люстерко. Поезії», яку висували в номінації «Художня література», не здобула достатньо голосів, прийняли рішення дві премії дати в номінації «Краєзнавча література» і переможцями конкурсу стали  книги Михайла Сирохмана «Втрачені церкви Закарпаття» та Павла Федаки «Закарпатська «Просвіта» у постатях її діячів (1920 – 2020)» .

У номінації «Альбомне видання» перемога за виданням «Малярство. Театр»  Ігоря Панейка, яке випустило видавництво Олександри Гаркуші. Нагадаємо, цього року на премію висунули загалом 6 видань.

Премія імені Петра Скунця заснована Ужгородською міською радою для заохочення сучасних авторів до написання творів, присвячених видатним ужгородцям, Ужгороду, Закарпаттю, їхній історії та сучасності, для популяризації новітньої української літератури, розвитку українського письменництва, відкриття нових талантів.

Цього року розмір премії збільшили з 10 до 20 тисяч гривень у кожній номінації. Остаточне рішення про присвоєння премії приймається на сесії міськради.

 

http://

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *