Перемога та міжнародне визнання ужгородського колективу «AD LIBITUM»

Перемога та міжнародне визнання ужгородського колективу «AD LIBITUM»

5-27 липня 2020р в Словаччині відбувся Європейський Міжнародний конкурс «TATRA OF STARS-SLOVENSKO 2020»( GOLD EUROPE FESTIVAL), в якому прийняв участь фортепіанний квартет «AD LIBITUM» Ужгородського інституту культури і мистецтв, ЛАУРЕАТ ПЕРШИХ ПРЕМІЙ Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів у складі: Олени Белович, Аеліти Шпішак, Віри Парій, Тетяни Батриної.

Цей колектив відомий своєю неординарною інтерпритацією виконуваних творів, вишуканим естетичним стилем та напрочуд різноманітним репертуаром. Дуже відповідально і престижно було прийняти участь саме в Європейському Міжнародному конкурсі. Адже, конкурсанти з 12 країн світу(Чехія, Словаччина,Молдова, Вірменія, Болгарія, Іспанія, Кіпр і т. д) змагались за право перших місць.

Європейський міжнародний склад жюрі,фахівці різних жанрів музичного мистецтва високо оцінили виступ фортепіанного квартету « AD LIBITUM» та визнали його ЛАУРЕАТОМ ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ.

Колектив квартету щиро вдячний за високу нагороду, яка є спільною всього нашого закладу. Окрему ПОДЯКУ отримала і директор Шетеля Н.І. , яка надзвичайно підтримує виконавців і спонукає своїм прикладом до нових перемог. Фортепіанний квартет вдячний організаторам Європейського Міжнародного конкурсу та високопрофесійному жюрі за їхню роботу. «AD LIBITUM» вже працює над оновленим репертуаром та планом участі в конкурсах 2020-2021рр.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *