Передумов для звільнення не було жодних,– голова Закарпатської ОДА Бондаренко

Передумов для звільнення не було жодних,– голова Закарпатської ОДА Бондаренко

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко не розуміє, чому президент Володимир Зеленський звільнив його з посади. На його переконання, з усіма поставленими завданнями він упорався та демонстрував лише позитивні показники.

24 грудня Президент України Володимир Зеленський заявив, що вирішив звільнити  голів Львівської та Закарпатської ОДА – Маркіяна Мальського та Ігора Бондаренка відповідно. Таке рішення він пояснив тим, що після їх призначення жодного результату він не побачив.

Ігор Бондаренко, зі свого боку, заявив, що жодних передумов до звільнення не було. Також він у свій бік не чув жодних зауважень, передає “Новое время”.

Водночас він переконує, що впорався з усіма поставленими завданнями. Зокрема, за 5 місяців на посаді голови Закарпатської ОДА були лише позитивні показники за усіма напрямками. 

http://

Також Бондаренко наголосив, що його команді вдавалося боротися навіть з справжнім бичем Закарпаття — контрабандою. Втім, підтвердити свою заяву будь-якими даними чиновник не зміг.

“Ми – дуже вдячні президенту за його рішення та не коментуємо його. Ми – люди командні”, – підсумував Бондаренко.

Виглядає так, що Ігора Бондаренка звільнили за провал команди Зе на виборах до ОТГ, якій пройшли минолої неділі., хоч офіційно за виборчу кампанію відповідав нардеп Ігор Кривошеєв.

Що відомо про Ігоря Бондаренка

Зеленський його призначив головою Закарпатської ОДА на початку липня. Тоді на нього покладали вирішення проблем з митницею.

Бондаренко народився у 1964 році в Євпаторії. Останнім часом жив у Мукачеві, де займався бізнесом, зокрема був власником кондитерських. За даними ЗМІ, раніше був військовим.

Має непогані статки: земельна ділянка у Лісарні на Мукачівщині, три квартири в Мукачеві (103, 139 і 92 квадратних метри відповідно), а також нежитлове приміщення на 15,7 квадратних метрів у тому ж місті. Також земельною ділянкою, нежитловим приміщенням і ще однією квартирою в Мукачеві володіє його дружина Ірина.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *