Перед засіданням сесії Закарпатської облради сталася сутичка між атовцями (відео)

Перед засіданням сесії Закарпатської облради сталася сутичка між атовцями (відео)

 

Перед засіданням сесії Закарпатської облради 4 листопада сталася сутичка між ветеранами війни. 

Одні учасники російсько-української війни намагалися не впускати всередину сесійної зали інших ветеранів, щоб не “робити провокацій”.

Ветеран російсько-української війни В’ячеслав Харченко розповів Суспільному: “Конфлікту нема, просто є люди, котрі підтримують дії Олексія Петрова, із учасників бойових дій (група Марчишака, – ред.). Вони стали разом із поліціантами, щоб не пустити нас на сесію. Ми не йшли на сесію, аби якось реагувати чи заважати, бо нас не цікавить їхня політична рутина, ми хотіли звернутися до пана Тищенка щодо тієї заяви, яку він зробив. Маючи зараз нагоду, я звертаюся до нього від наших хлопців, які були тоді на сесії і яких він назвав сепаратистами, – “Або він вибачається за свої дії і за свої слова й тоді ми це приймемо на дії грибів, які він їв, або він стає для нас на одну сходинку з депутатом Кивою!”. Це все, що ми хотіли сказати”.

Конфлікт врегулювали поліцейські, які чергують перед будівлею облради.

Всередину сесійної зали ветеранів війни не впустили.

Передає “Суспільне”.

Напередодні Громадяни Шатура та Бляшин оскаржили у суді сесію Закарпатської облради, що відправила у відставку Петрова , але на сьогоднішній ранок вони відкликали свою заяву, очевидно за вказівкою Петрова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *