Перед смертю скажена кішка заразила ужгородську сім’ю

кітЦього тижня ужгородське подружжя і їхнього первістка заразила сказом їхня кішка. Заступник начальника управління ветеринарної медицини Ужгорода Володимир Гутник каже, що тварина не кусала своїх господарів, це і врятувало їм життя. Але вона постійно перебувала в тісному контакті з сім’єю, тому її слина могла стати причиною інфікування людей.

За словами медика, сказ у кішки виявили тільки після проведення кількох тестів. Щойно з’ясували причину її смерті, управління одразу оголосило карантин у всьому мікрорайоні (від Кошицької, включаючи «Червеницю», і аж до гіпермаркету «Нова лінія»). Якщо хтось захоче вивезти звідти домашню кішку чи собаку, дозволу ветлікарів наразі не отримає. А всіх чотирилапих мікрорайону ветпрацівники добровільно-примусово нині щеплять.

Цей випадок 13 листопада розглядали також на засіданні Ужгородського міськвиконкому. Було прийнято рішення про створення надзвичайної протиепізоотичної комісії, яке винесуть також на найближче сесійне засідання депутатів. Вона стане постійнодіючою.

Іннеса МАНЗУЛИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.