Перед головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою стоїть дуже складне завдання

Перед головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою стоїть дуже складне завдання

Повідомляє у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/225

❗️Перед головою Закарпатської військової адміністрації Віктором Микитою стоїть дуже складне завдання з пояснення мешканцям краю подій які відбуваються навколо 101 окремої бригади територіальної оборони.

❗️В соціальних мережах набирає критичної маси негатив, який неможливо заховати, окремі закарпатські тербати записують колективні відеозвернення з повідомленням про неможливість виконувати поставлені завдання та покидають позиції.

❗️Ворожа агентура користуючись цим сіє паніку в родинах рідних та близьких чим деморалізує суспільство

❗️Окремий виклик – оприлюднення імен загиблих з лав 101 бригади ТРО, це мають робити не журналісти  та родичі загиблих, а відповідне управління Закарпатської ОВА, оперативно пояснюючи інформацію, тим самим, попередивши розповсюдження чуток.

❗️Замовчування та приховування проблеми може призвести до неконтрольованих наслідків, за прикладом подій в Хусті, коли жінки військовослужбовців через відсутність комунікації з керівником місцевого центру комплектації та соціальної підтримки пішли громити останній, що широко використала у своїх інформаційних війнах ворожа пропаганда.

❗️Командир Добровольчого батальйону «Сонечко» Друг Комендан (Руслан Каганець) через зливу запитань щодо його земляків змушений також реагувати на подію (https://t.me/zak_sonechko/779)

http://

 

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *