Перечинський суд суд хоче “тишком” розглянути скаргу ужгородського судді-п’яниці Ротмістренка

Згідно інформації наданої сьогодні в апараті Перечинського районного суду Закарпатської області завтра, 13 жовтня о 11:30, в під головуванням судді Шешеня М.О. має відбутись засідання в адміністративній справі за позовом судді Ужгородського міськрайонного суду Ротмістренко М.В. до Інспектора роти №8 батальйону Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві рядового поліції Василечко О.В. про визнання протиправною та скасування постанови від 17 серпня 2016 року про керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.
Ротмістренко
Слід зазначити, що інформація про дане засідання відсутня на офіційному сайті суду. В списку справ призначених на 13.10.2016 р. під головуванням судді Шешеня М.О. є 5 справ, остання з яких о 11:00. На запитання про причини відсутності даної суспільно важливої інформації керівник апарату суду відповів, що в системі їх документообігу відомості щодо засідання внесені, а на сайті ні можливо через технічний збій, точно відповісти не може, оскільки за це відповідає Державна судова адміністрація України. Вочевидь присутність громадськості в даній справі не входило в плани суду.
Згідно коментаря прес-служби Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева жодної інформації, повістки тощо щодо завтрашнього засідання до них по сьогоднішній день не надходило. Можливо завтра дійде.. разом вже із рішенням “гуманного” суду.
Перечинський суд вже вдруге дивує своїми діями, які межують на рівні законності та моралі. Спочатку серед всіх суддів для розгляду даної резонансної справи був обраний скандально відомий Амарович В.П., який 09 липня 2014 р., кермуючи п’яним, скоїв смертельне ДТП на Ужгородщині, обірвавши життя 33-річного закарпатця. Однак завдяки широкому висвітленню в ЗМІ обґрунтованих сумнів в об’єктивному здійсненні правосуддя суддею, який очевидно вже дискредитував себе як представник Феміди, В.Амарович заявив самовідвід 6 жовтня.
Далі ця гра суду з “відкритістю” розгляду даної справи, яка наводить на думку, що завдяки круговій поруці та лазівки в електронній системі розподілу справ, чекати справеделивого рішення в ці справі не слід. Адже ужгородський представник Феміди М.Ротмістренко, оскаржуючи в Перчинському суді з формальних підстав дії поліції, вирішив в такий цинічний спосіб “відбілити” свою п’янку. Замість того щоб показати приклад законослухняності та порядності, відповівши перед законом за очевидне порушення допустимої норми алкоголю в 11 раз.
Слід нагадати громадськості, що резонансна подія щодо керування суддею в нетверезому стані незадекларованим позашляховиком марки BMW X5 відбулася 17 серпня цього року при в’їзді в Мукачево. При спілкуванні з поліцейськими він подавав явні ознаки алкогольного сп’яніння та цікавився, “ко туй начальник”, а відтак, вимагав, щоб на місце події “викликали начальника обласного ДАІ”, головного міліціонера області, прокурора області, головного суддю Апеляційного суду “і всіх остальних”. Згодом, відмовившись від проходження освідчення на місці, в Мукачівській ЦРЛ було виявлено в крові Ротмістренка 2,4 проміле алкоголю.
Чергове ж засідання вже в цій справі щодо притягнення до адмінвідповідальності ужгородського судді за нетверезе керування має відбутись 17 жовтня о 13:00 в Мукачівському міськрайонному суді (м. Мукачево, вул.К.Беляєва, 8) під головуванням судді Носов В.В., якщо ж звісно порушник-суддя з’явиться цього разу до суду.
Принагідно звертаюсь до громадськості та ЗМІ і надалі брати активну участь у висвітленні даної резонансної справи, що очевидно не входить в плани суддівства “по-закарпатськи” і тільки разом ми зможемо довести, що Закон один для всіх.
Громадський правозахисник Віталій Грегор
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *