Педофіла та збоченця призначать директором Хустського медичного коледжу?

педофіл“У найближчий час до обов’язків директора Хустського медичного коледжу повинен приступити педофіл та збочинець. Як стверджують студентки цього закладу, майбутній директор разом з “компанією” за хороші оцінки (в кого не було грошей) вступав з ними у сексуальні стосунки. Офіційно про це заявити вони бояться, але про це знають багато жителів Хуста. Чому місцеві регіонали (РДА) тягнуть туди педофіла, хустяни теж знають, один із заступників є родичем цього збочинця. Ймовірно, голова РДА та його заступник теж не проти переспати з молодими студентками, тому і призначають старого ще не жонатого пердуна.
Студентки вже зверталися до деяких журналістів та давали більш конкретні докази, але ті чомусь на цю тему писати не хочуть або бояться” -повідомила у своєму блозі Катерина Журавльова.
Наше видання теж отримувало схожу інформацію стосовно цього вузу, тому вважаємо своїм безпосереднім обов’язком провести власне журналістське розслідування з даного питання, про що повідомимо наших читачів найближчим часом.
Прохання до кожного з вас: якщо ви маєте якусь конкретну інформацію стосовно згаданого нами питання,- пишіть на нашу електронну адресу. Обіцяємо авторів повідомлень зберегти в таємниці.

Ще по темі:Закарпатські прокурори полюбляють “полуничку” (фото)підар конар11

Новини Закарпаття

Loading...