Педофіла та збоченця призначать директором Хустського медичного коледжу?

Педофіла та збоченця призначать директором Хустського медичного коледжу?

педофіл“У найближчий час до обов’язків директора Хустського медичного коледжу повинен приступити педофіл та збочинець. Як стверджують студентки цього закладу, майбутній директор разом з “компанією” за хороші оцінки (в кого не було грошей) вступав з ними у сексуальні стосунки. Офіційно про це заявити вони бояться, але про це знають багато жителів Хуста. Чому місцеві регіонали (РДА) тягнуть туди педофіла, хустяни теж знають, один із заступників є родичем цього збочинця. Ймовірно, голова РДА та його заступник теж не проти переспати з молодими студентками, тому і призначають старого ще не жонатого пердуна.
Студентки вже зверталися до деяких журналістів та давали більш конкретні докази, але ті чомусь на цю тему писати не хочуть або бояться” -повідомила у своєму блозі Катерина Журавльова.
Наше видання теж отримувало схожу інформацію стосовно цього вузу, тому вважаємо своїм безпосереднім обов’язком провести власне журналістське розслідування з даного питання, про що повідомимо наших читачів найближчим часом.
Прохання до кожного з вас: якщо ви маєте якусь конкретну інформацію стосовно згаданого нами питання,- пишіть на нашу електронну адресу. Обіцяємо авторів повідомлень зберегти в таємниці.

Ще по темі:Закарпатські прокурори полюбляють “полуничку” (фото)підар конар11

Новини Закарпаття


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

1 Comment

  1. І де ці студентки, хай відкриють свої наглі, брехливі обличчя….
    Ярослав Степанович – єдина людина, що ніколи не брала хабарів в ЗБДМК, ця людина з високими моральними принципами, якщо якісь студентки мають на рахунок нього свої інтимні бажання, а він їм відмовив, то це їх проблема!)
    Ярослав Степанович удачі вам на новій посаді, й я як студентка ЗБДМК, надзвичайно рада, що в нас такий добрий, щирий, розумний, розважливий директор!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.