Павло Федака: Чому мукачівці переплачують за продукти харчування?

Павло Федака: Чому мукачівці переплачують за продукти харчування?

Павло Федака: Чому мукачівці переплачують за продукти харчування?
Як відомо, рушієм прогресу є вільна конкуренція. Виробники виготовляють товар – споживачі купують, вибираючи його за необхідними їм критеріями: ціна, якість, термін придатності та ін. Між цими двома ланками обігу товарів стоїть ще посередник чи то пак продавець. Між реалізаторами також існує конкуренція – хто зможе продати один і той самий продукт дешевше та якісніше обслужити покупців.
На жаль мукачівці позбавлені такого права у сфері придбання продуктів харчування.
Чому так сталося? Як відомо найнижчу ціну споживачеві можуть запропонувати великі мережі по торгівлі товарами – супермаркети, які закупляють продукти за оптовими цінами. Їх на ринку існує досить велика кількість і вони борються за право реалізовувати свій продукт. Так в Ужгороді існує чотири супермаркети торгових марок “Вопак”, три “Сільпо”, по одному “Велмарт”, “Дастор” і “Барва” і якщо покупця щось не задовольняє він іде в іншу мережу і здійснює свою покупку там.
А що у Мукачеві? Монополія однієї комерційної структури “Барва”, яка диктує ціни на весь продуктовий кошик. Тому у мукачівців нема вибору, хочеш не хочеш , а мусиш іти і купляти продукти харчування у структурі, яка належить сімейному клану Балог.
Чи є вихід із ситуації, що склалася? Звичайно є! Необхідно усунути від влади людей, що узурпували усі сфери життя і диктують нам умови життя. Балоги не вічні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *