Пацкан з Лунченком звернулися до Порошенка з приводу блокування доріг на Закарпатті

Нардеп Валерій Пацкан прокоментував ситуацію з блокуванням міжнародної траси Київ-Чоп.

 «Сьогодні був у с.Ракошино, де громада більше доби блокувала міжнародну трасу Київ-Чоп, протестуючи проти проведення мобілізації. Відверто скажу – ситуація далеко не з приємних. Люди «заведені»,знервовані, багато галасують на емоціях. Часто «масла у вогонь» підливають відверті провокатори, які галасливо розпускають неймовірні чутки, підтвердити які безпосередньо не можуть, чи ще гірше – і не бажають. Виділити раціональне зерно побажань чи почути конкретні і адекватні ситуації вимоги громади за таких обставин дуже важко. Проте, на сьогодні нам це вдалося і як результат, маємо звернення на ім’я президента країни з п’ятьма головними тезами щодо ситуації навколо масових акцій проти часткової мобілізації (див. документ).

пацкан
Додатково, особисто від себе додам, що ми сьогодні повинні максимально мінімізувати втрати серед військовослужбовців у зоні АТО і тому залучення у першу чергу добре підготовлених фахівців, бажано з досвідом проходження служби у спецпідрозділах чи силових структурах, мало б стати першочерговим завдання військкоматів при частковій мобілізації. Разом з тим, варто всім усвідомити, що ніякої ротації, не може бути, якщо громада буде блокувати планові мобілізаційні заходи армії. Ніхто не має права забувати про тих наших хлопців, які вже не перший місяць захищають країну у зоні АТО. Наголошую – захищають не Схід чи Донецьк, Луганськ окремо, а всю нашу країну від агресії кремлівського режиму. Захищають мужньо, з честю, зупиняючи ту дику наволоч, мета якої дістатися і сюди, на західні кордони нашої держави також! І якщо ми не хочемо щоб завтра війна прийшла у наші домівки, якщо не хочемо втратити власну країну, то мусимо визнати, що єдиний вихід – це зупинити і знищити окупантів на Сході.

1 Comment

  1. ВАЛЄРА! ВІЙНА ВЖЕ ПРИЙШЛА У ЗАКАРПАТТЯ, ВЖЕ ТУТ ДОНЕЦЬКІ БОСЯКИ ГРАБУЮТЬ І ЖИРУЮТЬ, А НАШІ ЛЮДИ НАЙ ІДУТЬ І ПОМИРАЮТЬ ТАМ НА СХОДІ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *