Партію Порошенка на Закарпатті очолять члени злочинного угрупування – Ратушняк

РатаПро це лідер “Нового Закарпаття” заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

– Виборами партії Порошенка “Солідарність” на осінь в Закарпатті займається ОЗУ братів Балог і Петьовка. Які за 16-ть років по грабунку і теранії стали уособленням державного бандитизму і, по суті,- є трагедією регіона, причиною деградації.

Додайте до цього 50% мажоритарки “по 200 грн і Вам стане зрозуміло, що Порошенко – це зрада всіх Майданів і сподівань. Він є суть олігархічно – кримінальної системи. І він залишає її стовбур як основу і таким чином вибудовує припудрену Україну Януковича.

3 comments

Сектор А says:

цілком згоден!!!!! Порох – уЁ…ЁЁЁЁЁ!!!!!!!

Мабуть якась правда в цьому є, бо саме Балога із Медведчуком відчувають себе господарями Закарпаття уже майже два десятиліття завдяки співпраці із криміналітетом… Ну а П.Порошенко надіється на підтримку олігархів і бандитів, які за ним теж мабуть стоять, бо видно чітко. як зливають ці падлюки ідеали майдану і знищуюють його активних бійців саме на Сході безглуздими бойовими діями, коли роздітих і майже беззбройних та необучених молодих хлопців-патріотів висталяють проти добре озброєних і спеціально навчених вбивати терористів і спецназу ГРУ РФ на Донбасі.

Дід Віталій says:

Вважаю за необхіде заявити свою незгоду з діями влади і вимагаю не пізніше 24-го серпня зібрати знову Майдан в Києві і провести загальнонародне Віче, де мають бути всі активні та патріотично налаштовані громадяни ,яким не байдужа доля нашої Дуржави України! А лідери Майдану (в т.ч.сотники) разом з П.Порошенком, А.Яценюком, О.Тягнибоком і В.Кличком були б дуже бажаними гостями сцени, бо народ має почути відповіді на питання з перших вуст, безпосередньо на Майдані!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *