Партію Балоги покинула депутат Закарпатської облради

Партію Балоги покинула депутат Закарпатської облради

turis2Відповідну заяву Інгрід Туріс оприлюднила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Дорогі, Співмешканці-Мукачівці!

Що коїться в нашому рідному Містечку? Що за самоуправство? Хіба хтось або щось дає нам право так поводитись один з одним, з історичними та культурними пам’ятками міста, комунальним майном, що успадковані нами від наших попередників?

Відсутність професіоналізму, відданості своїй справі, тактовності та звичайної людяності під час виконання своїх функціональних обов’язків з боку нами обраних представників владних структур Мукачева, вірного служіння громаді міста, призвело до ліквідації важливих історико-архітектурних об’єктів міста та ведення діяльності навколо них. До списку належать: Будинок національних спільнот, історична пам’ятка «Вічний вогонь», бажання Демонтажу кіосків з продажу друкованої продукції на центральній площі міста, зачинення єдиного міського Кінотеатру «Перемога» та інші заклади, що мають важливе суспільне значення.

Чому немає аргументації, альтернативи, роз’яснювальної інформації щодо прийняття тих чи інших рішень міською радою Людям – як найбільшому скарбу міста, землі, фізичним особам, платникам податків – без яких неможливе існування жодного суспільства.

Ми – стаємо заручниками таких процесів.

Це схоже на тоталітарний режим, диктатуру, заборону свободи слова, однак аж ніяк не на “Європейські стандарти” місцевого самоврядування.

А що ми побудували? Що зможемо ми – передати нашим дітям?

Чи забезпечуємо ми громадян міста робочими місцями, проведенням якісного дозвілля та сприянням розвитку середовища життєдіяльності всіх верств населення міста?

Адже дедалі нас стає менше через масову еміграцію закордон у пошуках забезпечення власного життя, життя своєї родини. Проблемами надання якісного медичного обслуговування для громадян, наркоманії, алкоголізму, кримінальних злочинів та безпеки населення в цілому мало переймаються.

Ось – пріоритетні напрямки забезпечення місцевими органами влади.

Через відсутність особистої участі проте відчуття відповідальності та високої моралі, зокрема за прийняття вищезгаданих рішень, не бажаю бути членом організації, яка є індикатором реалізації таких процесів (заява про вихід із Закарпатської обласної організації Єдиний центр додається).

turis

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *