Паралельно з ракетним ударом по Закарпаттю ворог розгорнув гібридний наступ на “русинському фронті” (відео)

Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/207

❗️Паралельно з ракетним ударом по Закарпатській області розпочалася інформаційна атака російських спецслужб  з використанням так званого русинського кейсу.

❗️З нафталінових схронів ФСБ витягнули на ростелебачення пропагандистку Тетяну Поп, яка завила, що русини не віддадуть Закарпаття Україні, що русини завжди підтримували русских.

❗️ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ при РНБО України повідомляє, що  голова Гільдії міжетнічної журналістики рф, член комісії з питань патріотичного й духовно-морального виховання дітей та молоді Маргарита Лянге просуває наратив про «утиски нацменшинств в Україні».

❗️Теза пропагандистки: державна політика України не дозволяє русинам на Закарпатті користуватися їхньою рідною російською мовою, русинів переслідують за відмову називати себе українцями.

❗️❗️Українські патріоти готові жорстко реагувати на ці виклики – знищуючи у зародку всі прояви сепаратизму.

❗️❗️Командир 4-ої групи розвідки Добровольчого Батальйону розвідки “СОНЕЧКО” Роман Стойка (Чесний) заявив з цього приводу заявив «Стосовно заяв рф про нібито “утиск Русинів чи Угорців”. Коротко : я ще не почав утискати. Качнете моє Українське Закарпаття, де мої рідні, настануть важкі дні у ваших домівках. Присягаюсь. Подумайте тричі, чи це того варте».

http://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *